tel 0 216 540 10 73     mail bilgi@obus-target.com
twitter facebook header_sosyal1 Ziyaretçi Defteri
l Kurumsal
HOŞGELDİNİZ
HAKKIMIZDA
MÜŞTERİ YORUMLARI
BAYİMİZ OLUN

HOŞ GELDİNİZ
 

Sayfamıza bizim neler yaptığımızı merak eden, bize bağlı bayimiz, distribütörümüz ve saygı değer, mükemmeli yakalamak isteyen müşterilerimiz. Yüzenlerin ve havuz bakımcılarının, geleneksel klor serpme ile çektikleri zorlukları ve sağlık risklerini yaşayanlar. Kalitesiz kimyasallarla takviye edilen havuzlarda, sadece iyonizer sisteminin çalıştığı havuzlarda veya tuzlu suda, tuzlu su klorinatörünün çalıştığı havuzlarda yüzenler. 


Tam anlamıyla tarafsız kalarak yazmaya çalıştığımız bu sayfalarda geçirdiğiniz sıkıntıları okuyacaksınız. İYONİZER yalnız başına bir çok bakteriyi imha edecektir. Ancak sadece klorun dezenfekte ettiği bir takım bakteriler yaşamlarını sürdürecektir. Bunu tersten söylersek yalnız başına klorda İYONİZER,in  yaptığı ödevi başaramayacaktır.


Bu doğru ise TUZ KLORİNATÖRÜ ARTI  İYONİZER  bir arada olduğunda havuz bakımında olması lazım geleni karşılamaya çalışacaktır. Bir çok sebeplerle devamlı artmaya çalışan  pH kontrolü yapılıp bu artış önlendiğinde ise başarı artmış olacaktır.

Bu başarıyı tuzlu su olmadan içme suyu kalitesinde sudanda elde edebiliriz. İçinde  klor olmayan, ekonomi dostu, OKSİJEN ARTI İYONİZER sistemi ile içme suyunda yüzmemizde mümkündür. Bunları başarabilmek için  fiziko kimya teknolojisini bilmemiz gerekiyor.     Doğal oksijen,teknolojimiz ile de yüzme havuzunuzda % 100 klorsuz bir suya sahip olmak sizin elinizde. Bu cihazımıza da OKSİJEN ARTI İYONİZER diyoruz. Bugün hemen şimdi bu alternatifle tanışabilirsiniz. Siz, dostlarınız, sevdikleriniz, çocuklarınız, torunlarınız için, kristal berraklığında bir suda, yüzme keyfi yaşamak üzere ilk adımı atabilirsiniz. Daha şimdiden, tuz veya tuzlu su olmadan havuzunuzda kimyasalların çoğunu yok ettiğinizi düşünün. Havuz bakımı hiçbir zaman bu kadar kolay  olmamıştı demek iki dudağınızın arasında. Bugüne kadar kullandığınız sistemleri ve kimyasalları kaldırıp atacağınıza inanın. Akıllı cihazlar kendini denetler. Uğraşmayacaksınız. Düşünmeyeceksiniz. Yüzme keyfini sevdiklerinizle beraber yaşayacaksınız. Geleneksel metotları yaşadığınız sıkıntıları, bir türlü kurtulamadığınız kimyasalları unutmak üzere rafa kaldıracaksınız. Siz sadece billur gibi, kristal görünümlü bir suda yüzme keyfini yakalayacaksınız.

 

Villasında özel havuzu olanlar, havuzlu sitelerin yöneticileri, yüzme havuzu yöneticileri, göletlere sahip siteler, havuzlu  oteller, havuz inşaatı yapanlar lütfen arayın diğer çözümlerimizden faydalanın. Tel:0216.540 10 74

Perakende havuz malzemesi satanlar, havuz malzemesi üretenler, bayiler, distribütörler ve ihracatçılar için, bayi olma fırsatları var. Bunun için ilk adım, bizimle tanışmanızdır. Mobil: 0 532 364 23 30

Kimyasallar kullanmayı minimize eden,Tuzlu su sistemi istenirse İyonizer sistemini ilave ederek, KLOR  ARTI  İYONİZER ve klorsuz havuz için OKSİJEN ARTI İYONİZER, sistemlerini sizlere sunan yeniliklerle yanınızdayız..

Ürettiğimiz sistemler.Kullanımı klor serpmeden çok daha kolay! Ozon ve UV sistemlerinden çok daha güvenli ve ekonomik!. Kullanılan kimyasallardan çok daha etkili fakat o kadar zararsızdır..!.

Bunlardan  kurtulacaksınız;

- Toksik kimyasallardan.

- Sağlık tehlikelerinden.

- Çevreye verdiğimiz zararlardan.

- Havuz ekipmanlarına verilen hasarlardan.

Akıllı çevre dostu sistemlerimiz, diğer tüm havuz arıtma sistemlerinden üstündür ...

 

 

1976 yılında kurulmuş ve Türkiye'de plastik makinecilik sektöründe öncülük etmiş olan Temposan Hidroelektronik Makine Sanayi Ltd. Şti.'nin bir alt kuruluşuyuz. Plastik enjeksiyon ve pet şişirme makinesinde, sanayimizde kollu manuel makinelerin yapılabildiği 1968-1969 yıllarında bir ilki başararak ful otomatik enjeksiyon makinesini yaptık.

İlk deneylerimizi  makine otomasyonunda  kullanacağımız  parçaları hurdaya çıkmış uçak parçalarını toplayıp revize ederek uygulamalar yaptık. Geliştirdikten sonra piyasaya vermeye başladık. Üretimimiz doldu ve bir yıl sonraya sipariş kabul ediyorduk.

Binlerce makinemiz Türkiye; de ve dünyada çalışmaktadır. Şişirme makinesinde ise hidrolik enerjiyi kaldırıp ful elektrikli şişirme makinesini yaptık. Bu makinelerde şu anda % 80 piyasa hakimiyetimizle milyarlarca dolarlık dövizimizin yurt dışına çıkmasını önlediğimize inanıyoruz. Yurt dışına satarak da ülkemize kazanç sağlamaktan onur duyuyoruz.

Şimdi ise dünyada ancak bir iki çok gelişmiş ülkenin başarabildiği ful elektirikli plastik enjeksiyon makinesini ülkemize kazandırmak üzereyiz. Yine bir ilki 2012 Tüyap Pagev Vakfının organize ettiği fuarda sergiledik.

Sektörün saygın plastik parça üreten firmalarında, havuz sektöründe liderlik yarışında olan saygın firmalarda  ve eğitim amaçlı kullanılmak üzere, meslek okullarında ,makinelerimiz çalışmaktadır. Ülkemize ithal edilen skimerleri görüp buda ithal edilir mi diyerek ilk skimmer kalıbını da biz yaptık. Hala daha bu ürün satılmakta ve piyasada rağbet görmektedir.

1980 ler de, hayata yeni atılan bir havuz firmasına, belki de onlar içinde ilk olabilecek riski alarak villamız için havuz yaptırdık. Kendi havuzumuzda her zaman, yüzene hiçbir şekilde zarar vermeyen normal şebeke suyu veya içebildiğimiz su özelliğinde havuz suyu olmasını istedik.


Şebeke suyunu ölçüyor, pH 7.5 ve sıfırdan az fazla klor görüyorduk. Bu su ile ağzımızı, yüzümüzü, saçlarımızı, vücudumuzu yıkıyorduk. Neden bizim suyumuz böyle değildi. Kimya attıkça su değişiyor su olmaktan çıkıyordu. Tekrar suyu boşaltıp tekrar kimyasallarla besliyorduk. Havuzun derdi hiç bitmiyordu. Kimi zaman kendimize kimi zaman kimyasallara kızıyorduk. Kızacak başkada kimse yoktu çünkü suyu o hale getiren bizdik ve kimyayı da nasıl kullanacağımızı bilmiyorduk. O problemleri bir tarafa not ediyor, çözmeye çalışıyor, çözümü bulduktan sonrada havuz problemleri  ve çözümleri diye kayda geçiyorduk. Siz havuz sahiplerine veya bakıcılara çok lazım olacağına inandığımız bu notları ve diğer üstatların tecrübelerini devamlı güncelleyerek size sunacağız.

Ailemizde çocuklarında yetişip büyümesi ile zaten İsveç' te 11 sene yaşayan, okuyan ve Makine mühendisi olan babanın yanına İTÜ endüstri mühendisi eklenince, üretimde planlama, kalite, verimlilik ve ergonomi ile estetik birleşmeye başladı.


Şimdi ise ailemizde iki mühendis, bir endüstri mühendisi, bir fizikçi ve birde halkla ilişkiler uzmanımız var.


1980' lerin teknolojisiyle, manuel bakım ile çözdüklerimizi otomasyona dökelim derken makine dairemize sığmaz büyüklükte irili ufaklı bir çok panolar dizilmeye başladı. Öyle bir zaman geldi ki yer kalmadı. Arızalar olmaya başladı. Araştırdığımızda, otomasyonda kullandığımız parçaların korozyon saldırısına uğradığını gördük. Depoladığımız kimyasallar için ayrı bir stok odası yaptık. Makine dairesini imkan nispetinde büyütüp havalandırdık. Teknoloji geliştikçe elektroniğe döndük. Kocaman panoları attık ve ferah bir alan oluşturduk.       

Masraflarımıza acımadık. Çünkü gelişim buydu. Zamanımıza acımadık çünkü gelişim bir süreçti. Şimdi  ise yine düşünüyoruz.

Dünyada üretilen her şey kimya bazlı olarak üretilmektedir. Yer yüzünde canlı cansız her nesnede kimya var. Kimyasız asla yapamayız. Ancak hangi problem için hangi kimyayı ne kadar kullanırsak ne olur, mutlak surette bilmemiz gerekiyor

Her şey her nesne belirli kimyalara sahip ancak bir doyumdan sonra kimyanın fazlası yer küremiz ve içinde yaşayan canlı ve cansızlar için telafisi mümkün olmayan zararlar verebilir. Havuzlarda ise fazla kimya, yüzenler için, suyun geri yıkama ile  deşarzı ile de  bütün canlılar için çok tehlikeli ve zararlıdır. 

 

İşte bu sebeplerle bize iş düştüğüne inanıyoruz.
 
Hepimiz tecrübeden geçtik. Suyu tanıyor ve davranışını biliyoruz. Makinecilerimiz var, tecrübeleriyle mekanik ve elektrikle ilgili ufak ufak parçaların nasıl bir ahenk içinde çalışacağını biliyor.
 
Fizikçimiz var FİZİKO KİMYA teknolojisi ile nelerin yapılacağını biliyor.
 
Endüstri Mühendisimiz var işin akışından ergonomisine kadar bütün tecrübelerini veriyor.
 
Halkla ilişkiler uzmanımız var oda sizlere sesimizi duyurmaya çalışıyor.

    
HEDEFİMİZ:   Anlattığımız bu bilinçle HAVUZLAR İÇİN ürettiğimiz her cihaza ÇEVRE DOSTU AKILLI SİSTEM başlığını verip hangi işi başarıyorsa o işin adını veriyoruz. Yaşadığımız dünya ve içinde yaşam bulan her şeyi onlar adına düşünerek bulmaya ve üretip sunmaya çalışıyoruz.
 

KENDİMİZE GÜVENİYORUZ:  Dün nasıl takdir edildiysek, bugünde takdir edildiğimizi gururla görüyor ve taktir edenlere teşekkür ediyoruz.
 

Bu  güvenden dolayı ürünlerimizin hepsini 5 yıl garanti ve 30 gün müşteri memnuniyetli satış yapıyoruz.

 
Saygılarımızla.
Ayhan Obuz

Elektrod Hücresi 25 cm  boyda ve şeffaf PVC tüp içine yerleştirilmiştir.

Elektrodlar havuz girişine çok yakın bir noktada montajlıdır. Su önce klor bölümünden  geçer ve klorlanmış olur. Sonra yosun önleyen, bakterileri yok eden, iyonizer bölümünden geçer. İyonizer bölümünden geçen su içine karışan bakır, sudan bir parça olur. Suyun içinde görülmez mikron büyüklüktedir havuzunuza asla zarar veremezler. Bakteri öldürmekten başka bir  vazifesi yoktur. Havuz suyunda parçacıklar halinde olamazlar. Ancak laboratuar tahlillerinde görülebilir veya bizim test kiti ile suyun içinde kaç ppm olduğunu görebilirsiniz.

Kimyasallar gibi uçucu değil kalıcıdırlar. Bakır miktarı 0,3-0,6 ppm seviyelerine geldiğinde cihazı haftada bir kere birkaç saat çalıştırmak yeterlidir.

Siz istediğiniz kadar pompanızı çalıştırdığınız halde Titanyum elektrodlar 4-6 saat çalıştığı zaman vazifesini yapmış olur. Akıllıdır, flow swich sayesinde su akışını üstünde görmeden asla çalışmaz. Pompa çalışmaya başladığı anda kendisi istediğiniz zaman kadar çalışır ve bekler, tekrar çalışır. Bu ayarları siz istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz, verdiğiniz komutu otomatik olarak uygular.

1- Bu sistemde tercih size kalmıştır. Deniz suyunun ortalama 15/1 kadar,yani 2-3,5 ppm arasında  havuz      suyunda yüzmek sizin tercihiniz ise, her  m3 suya 2-3,5 kg rafine kaya tuzu atarak bu işlemi yaparız. Böyle bir suda suyun yoğunluğu artacağı için daha rahat yüzmek ve cildinize iyi gelir diye tercih etmek elinizdedir.

2- Deniz suyunda da yüzebilirsiniz. Ancak havuzun derzlerine zarar verebileceği için tavsiye etmiyoruz. Bizce mahsur yok. Sadece havuz tesisatının ve derzlerin büyük bir korozyon taarruzuna uğrayacağını bilmeniz gerekir.

3- İçme suyu kalitesinde bir suda yüzmek hoşunuza gidebilir. O taktirde bütün yaptığımız işlemler ayni kalmak üzere KLOR elektrodları yerine OKSİJEN elektrodları ile aynı elektroliz yoluyla oksijen elde ederek suyun kalitesini bozmaya çalışan açığa çıkmış hidrojenleri oksijenle birleştirerek suda hijyeni en üst seviyede sağlarız.

Naturel Oksijen 
Gelişi güzel havuza atılan klor kullanımı ile kıyaslanmaya gerek duyulmayacak kadar farklı! Ozon kullanımından daha kuvvetli, daha güvenli, daha ekonomik. UV sisteminden daha ekonomik,kolay ve etkili sistem. 

İleri Fiziko Kimya Teknolojisi
 

HER ÜÇ HALDE DE SİZE SADECE SUYUN ARTAN PH ŞINI DÜZENLEMEK KALIR.
BEN BUNUNLA DA UĞRAŞMAK İSTEMİYORUM DİYEBİLİRSİNİZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Yüzme Havuzları,yer altı yer üstü suları veya kaplıca suları  için otomatik CO2 ph kontrollü Sistem Hat üstünde havuz girişine en yakın yere monte edilen pH sensörü suyun pH şını okuyarak cihaza haber verir. Cihaz pH 7,2 ila 7,6 arasında ayarlıdır. pH 7,6 ya doğru ilerlerken hazırlığını yapar ve CO2 tüpü üstündeki selonoid valfe sinyal gelir. Valf konumunu değiştirerek yolu açar ve belirli basınçta CO2 yi havuz suyuna enjekte eder.

Başka uğraşacağınız ne kaldı ?
Var diyorsanız opsiyonlarımız da var.
* Size suyunuzun durumunu rapor eder,gün ve saat olarak hafızasında tutar.
* İşletme iseniz odanızdan, özel villa ise istediğiniz bir noktadan, uzaktan kumanda ile izleme ve müdahil olma imkanı verir.
* Havuz ışıklarınızı her akşam istediğiniz saatte yakar ,söndürür.
* Havuzunuzun kapısı veya üstü açılır körüğü varsa açar ve kapatır.
* Havuz başında CD çalarınız varsa sizin istediğiniz saatte onu da zevkinize sunar.
* Denge tankını seviye sensörü ile takip eder ve doldurur, tekrar vananızı kapatır.
* Tavsiye etmiyoruz ve garanti veremediğimiz tek işlem otomatik ters yıkamadır. Filtre kumunun altı yollu vana bölümüne girmesi tek korkumuzdur. Bu sebeple işlemi nasıl yaptığımızı burada sunmuyoruz.
 
İmalatçı: OBÜS TARGET 
Cihaz Adı: AKILLI ÇEVRE DOSTU    
    1- KLOR ARTI İYON=KLORİYON.( obsiyon:pH veya pH+Redoks )
    2- OKSİJEN ARTI İYON:OKSİJENİYON.( obsiyon:pH veya pH+Redoks )
       İFTİHARLA SUNUYORUZ % 100 YERLİ hepsi tek cihazda toplanmış kompakt ürün.
    3- Üç yıl garantili
    4- 30 gün deneme.%100 geri alma şartlı. Müşteri memnuniyeti.
            Not :30 gün deneme için müşteri ile anlaşma yapılmış olmalıdır. Yapılan masraflar müşteriye aittir. Cihazın yapmakla mükellef olduğu vazifeleri yaptığı halde ürünün satın alınmaması durumunda cihaz bedelinin % 10 u müşteriden alınır. İyonizasyon artı Oksijen veya İyonizasyon artı tuz klorinatörü.
İkisi bir arada iki ayrı ürün.
Düzenli kimyasallarla beslenen yüzme havuzlarına göre yüzde yüz emniyetli.

KİMYASALLARI UNUTTURAN SİSTEM  

AİLENİZİ - MÜŞTERİLERİNİZİ, kanserojen olan kimyasal maddelerin yapacaklarından korumak sizin elinizde.


Bugünden itibaren hedefinizde bunlar olmalı 
 

KURTULUN BUNLARDAN!!!!!!!!!!!!!!!
                                                 

* Toksik kimyasallardan  
* Sağlık tehlikelerinden
* Kanserojen ve saldırgan kimyasalların kokularından.
* Çevremize zarar vermekten.
* Havuz ekipmanlarına hasar vermekten.
* Hemen, derhal kolay ve sade kurulumla, bir saat sonra başlangıç yapın. Uğraşmayın.
* 100% Ücretsiz klor, oksijen, pH düşürücü, yosun önleyici ve bakteri savaşçılarına sahip olun.
Çocuklarınız ve Siz, Site sakinleriniz veya Müşterileriniz doğal kaynak suyunda yüzme keyfini yakalayın.

Keyifle yüzerken kendimizi çevremizi ve dünyamızı kimyasallardan koruyun. Kimyalı atık suyun geri dönüşünde bir litresi 18 litre doğal içme suyunu bozuyor. Lütfen bu verilen zarardan dünyamızı korumaya yardım edin.

Havuzda yüzerken,derinizde kızarıklık ve gözlerinizde yanma ve kuruma, saçınızda matlık ve beyazlık veya saç boyanızın çıkması gibi, kimyasal bakım ile çocuklarınıza,kendinize ve diğer yüzenlere ne tür sağlık ve çevre riskleri verdiğinizi bilin. Rastladığınız her havuz problemi aslında doğruyu bulmak için bize uyarı değimlidir ? Biz bu problemleri kalıcı olarak çözmek için varız.

Unutmayın, her otomasyon sistemi de doğru olmayabilir. Bu sebeple biz 30 gün % 100 müşteri memnuniyetli kayıtsız şartsız iade hakkı veriyoruz. Yaptığınız ödemeyi kuruşuna kadar iade ediyoruz.

Fazla tuzla çalışan klor jeneratörlerinin de sizlere sağlıksız sodyum klorür vereceğini unutmayın.

OBÜS TARGET ,% 100 sağlıklı, 0,3-0,6 düzeyinde, hafif klorlu veya hiç kloru olmayan havuz suyunda yüzmeniz için alternatif sağlıyor. Neden  kanser ajanlarının bilinen riskleri eşinize, çocuklarınıza, ve torunlarınıza, misafirlerinize zarar versin. Buna sebep olmamak sizin elinizde.

AYNI ZAMANDA SİZE HER AY PARA KAZANDIRAN SİSTEM
 

OBÜS-KLORIYON ile, siz, işe kimyasalları rafa kaldırmakla başlayacaksınız. OBÜS-KLORİYON hemen havuzu sterilize edip hijyenlik sağlamak için işe başlar. Bu yaşadığımız dünyayı kimyasal atıklardan korumak için kullanılan en üst düzey teknolojidir. Ekonominizi düşünen tek yöntemdir. Sistemimiz aynı zamanda, sizin filtrasyon sisteminizi daha az zaman çalıştırıp elektrik tasarrufu sağlayacaktır. Sistemimizde FİZKO KİMYA TEKNOLOJİSİ kullanılmaktadır.

OBÜS-KLORİYON Havuz sisteminizin kumandasını üstlendiğinde, klor, yosun önleyici, parlatıcı gibi kimyasalları kullanmayacaksınız. Kimyasallardan tasarruf ettiğiniz gibi, pompa çalışma zamanı da düşeceği için iyi bir işletme tasarrufu sağlayacaksınız. Bu tasarruflarınızın hesabını zevkle yapacağınızı biz biliyoruz. OBÜS-KLORİYON modelinin hangisini kullanırsanız kullanın size 3 ay ücretsiz destek sözümüzle birlikte satın alacaksınız. Aynı zamanda kurulumu kolay olan ve yıllarca hiç bakım yapmadan kullanacağınız yeni bir tesisata da sahip olacaksınız.

OBÜS-İYONİZER sistemimiz 10 ila 40 m3 e kadar kaplıcalar ve yer üstü havuzlar için önerimizdir. Düşük maliyetli bir çözüm olarak bu sistem, bakır iyonizasyon sistemidir. Sistem  suya enjekte ettiği bakır mineralleri ile oluşabilecek bakterileri yok eder yosunlanmayı önler. Klor ihtiyacınız %70-80 oranında düşer. Pompa çalıştığı zaman devreye giren sistem ozona göre çok daha fazla etkili olacaktır. Sistem NASA teknolojisi diye anılır. 1960 Yıllarında aya çıkmaya hazırlanan astronotların su kullanımında arıtma olarak kullanılmış sistemdir. Bu tip küçük havuzlarda sadece iyonizer kullanmak sizi pek çok dert ve uğraştan kurtaracak sadece pH dengesi için haftada veya ayda bir defa 15 dakikanızı alacak bir işlem yapacaksınız. Çok küçük bir yatırımla bu küçük havuzu içme suyu özelliğinde tutmak ve çocuklarımızı güvenli klorsuz bir suda yüzdürmek sizin elinizde.

 Bizi arayın sizi sizin gibi düşündüğümüzü fark edeceksiniz.

İstendiği zaman OBÜS KLOR+İYON-SPA 10-80 modeli ile aynı zamanda bedava klor üretimini de yapabilirsiniz. Bu önerilerimize rağmen siz karar vermeden önce şu tecrübemizi de sizinle paylaşmak istiyoruz.

OBÜS-İYONİZER sisteminin çalıştığı hiçbir yerde pH düştüğü ( asitik durum) görülmemiştir. pH inorganik maddelerin birikimi neticesi doğal olarak artacaktır. Dolayısıyla size pH düşürücü gereklidir. Haftada veya ayda bir defa 15 dakikanızı alacak bir işlem için ekonominizi zorlamaya değer mi bilemeyiz. Buna rağmen isterseniz, biz size bunun içinde CO2 sistemi ile otomatik olarak pH düşürmenizi tavsiye ederiz. Böylece yine kimyasallar kullanmayacak, tıkanan, bozulan dozajlama sistemleri ile uğraşmayacak ve büyük ekonomik tasarruflar kazanacaksınız. Dozajlama ile zaman kaybetmeyeceksiniz. Havuz suyunuzun pH ı yağmur yağdığında birdenbire istenmeyen çok yüksek zehirleyici bir duruma gelmişse, ancak böyle nadiren oluşan haller için gerektiğinde CO2 sistemi devreye girecektir. Aslında az bir zaman geçtiğinde, yağmur yağar gibi hızla pH artsa bile sistemin davranışını manuel olarak ayarlayıp müdahil olmak, sonra eski konumuna getirmek sadece bir dakikanızı alacaktır. Hemen şimdi her ne sistemi kullanıyorsanız, eskimiş ekonomik olmayan, sizi uğraştıran sistemleri bırakın OBÜS TARGET  bizi arayın.

BİZ SU KİMYASINDAN ANLIYORUZ. 

HANGİ DURUMDA NE YAPILMASI GEREKTİĞİNİ BİLİYORUZ.

Oksijen imalatı yaparak ihtiyacımızı doğal bir yoldan temin edebiliriz.
İyonizasyonu bütün dünyada bilinçli olarak imalatını yapan ve satanlar bu üstün teknoloji ile bilirler ki kullanılan teknoloji ile en iyi arıtma sistemini yapmakta ve satmaktalar. Ancak sistemin yapamadığı da vardır. İyonik arıtma vücut yağlarına, tere ve bronzlaştırıcı ve diğer kozmetiklere bir şey yapamaz, kontrol edemez. Bu sebeple suyun pH ı tavan yapar artar ve öncelikle bunu düşürmek için bir yardıma ihtiyacı vardır. Oda kimyasallardır. Bu durumda bu maddelerin pasifize edilmesi için klor veya oksijen ile suyu beslemek icap eder. Bizim oksijen elektrodlarımız veya klor elektrodlarımızla iyonizasyon sistemimiz böyle durumda OBÜS TARGET- KLORİYON  veya OBÜS TARGET-OKSİJENİYON sizin tercihinize göre çok kuvvetli ve hızlı steril etme görevini de yapmaya hazırdır. 

30 GÜN MEMNUNİYET GARANTİLİ

OBÜS TARGET Size verdiği havuz ürünlerini, kolay anlaşılır bir sunumla düzenlediği eksiksiz belgeler ile birlikte verir. Belgeler cihazın çalışmasını anlattığı gibi size havuzla ilgili tecrübeleri içeren, okurken sizi sıkmayacak belgeleri de verecektir. OBÜS TARGET in 5 yıl müşteri memnuniyetini önde tutan hiç bir firmanın veremediğini sandığımız cihaz garanti belgesi de bunun içinde olacaktır. OBÜS TARGET müşteri odaklı çalıştığı için aynı zamanda 30 gün para iadeli, müşteri memnuniyetli garanti belgesini de satış sözleşmesi ile birlikte veriyor. Bu 30 günlük devrede para iadesine bir şartımız var. Cihaz taahhütte bulunduğumuz bütün ihtiyaçlarınızı gördüğü halde iade etmek istediğinizde % 15 eksik ödeme ile iade aldığımız halde, cihazımızda, kaza ile kırılmış ezilmiş darbelenmiş veya fiziksel bir durumla karşılaşmış bir durum var ise iade almıyoruz.

 
Çevremize ve Sağlığınıza sizde katkıda bulunun.

Bütün ülkelerin çevrecileri dünyayı toksik kimyasallardan veya kimyanın gelişi güzel gereksiz kullanımını ortadan kaldırmak için, güçlü bir mücadele içindeler. OBÜS TARGET buna destek için,% 90-95 civarında kimyasal kullanımını kaldıran cihazına çevreci dostlarına danışarak, AKILLI ÇEVRE DOSTU ismini koydu. Nerdeyse tüm temizlik ve dezenfektan olan kimyasal ihtiyacını ortadan kaldırırken, su arıtma sektöründe kullanılan sistemlerde kullanıldığında da herhangi bir fiyat mukayesesi yapılamayacak bir ürünü sizlere sundu. Biz sağlıklı bir çevre oluşmasına yardım ederken, insanında sağlıklı ve bol oksijenli bir ortamda solumasını, matlaşmayan ve solmayan veya boyası çıkmayan saçlarını, sağlıklı bir cilde ve sağlıklı gözlere sahip olması için kendi üzerimize düşeni yaptığımıza inanıyoruz. Kullanan müşterilerimizde izlediğimiz memnuniyeti görmek onlarında aynı düşüncede olduklarını paylaşmaları,bizi daha da üstün yenilikler bulmamız için teşvik ediyor.Sizleri de onlara katılmaya davet ediyoruz!
 

MODELLERİMİZ ARASINDAN SEÇİMİ SİZ YAPACAKSINIZ.

1- AKILLI ÇEVRE DOSTU- BAKIR İYONİZER.
2- AKILLI ÇEVRE DOSTU- BAKIR İYONİZER+OKSİJEN (OBSİYON CO2 SİSTEMİ )
3- AKILLI ÇEVRE DOSTU- BAKIR İYONİZER+TUZ KLORİNATÖR (OBSİYON CO2 SİSTEMİ )

SİSTEMİN SİZE SUNDUĞU AKILLI OLANAKLAR 
 
TEKNİK ÖZELLİKLER:

UYGULANAN DEĞERLER
* Giriş Voltajı:İsteğe göre 110V; 220V Alternatifli, 50 veya 60 Hertz,DC düşük Voltaj.
* Çıkış Voltajı: 30 VA-Klass UL CSA Uyumlu Güç Kaynağı, CE Alçak Gerilim onaylı.

* İyonizasyon Elektrodu:% 100 Saf Bakır kaplama

* Oksidasyon Elektrot:Titanyum malzeme

* Açık yüzme havuzları 80 m3  3000 m3 veya daha büyük.

* 1 m3 ten 40 m3 kadar  Spa ve yer üstü havuz modelleri için.

* Büyük Şelale ve Gölet Üniteleri.

* Küçük Gölet ve küçük Şelale Üniteleri.

* 3000 m3 kadar büyük plaj tip havuzlar.

Perakende havuz malzemesi satanlar, havuz malzemesi üretenler, bayiler, distribütörler ve ihracatçılar için, bayi olma fırsatları var. Bunun için ilk adım, bizimle tanışmanızdır.

Bayilik başvurusu ile ilgili ön bilgi ve iletişim için;

E-Mail: bilgi@obus-target.com 

Mobil: 0 532 364 23 30

Açık İş İlanları